सबैको समाचार
शुक्रबार, जेष्ठ ११, २०८१
  • होमपेज
  • रैनादेवी गापा–१ माओवादी, २ मा काँग्रेस

रैनादेवी गापा–१ माओवादी, २ मा काँग्रेस

3330
Shares
रैनादेवी गापा–१ माओवादी, २ मा काँग्रेस

पाल्पा, १६ असार । पाल्पाको रैनादेवी छहरा गाउँपालिका–१ मा नेकपा ९माओवादी केन्द्र०का सोमबहादुर दर्लामीले ६११ मत ल्याएर वडाध्यक्षमा विजयी हुनुभएको छ । सोमबहादुर दर्लामी नेतृत्वमा पाँचै जनाकोे प्यानलले जितेको छ । यसैबीच, रैनादेवी छहरा गाउँपालिका–२ मा नेकाका जीवलाल पोखरेलले ५८७ मत ल्याएर वडाध्यक्षमा विजय हुनुभएको छ ।
रैनादेवी छहरा गाउँपालिका अध्यक्ष रामबहादुर कार्कीले ८०५, उपाध्यक्ष चेतना गाहा ८३३, नेकपा ९एमाले०का अध्यक्ष रामबहादुर राउतले एक हजार २०३, उपाध्यक्ष गोमा बगालेले एक हजार १३०, नेकपा ९माओवादी केन्द्र०का फर्सबहादुर खाम्चाले ८४८ र उपाध्यक्ष खेममाया सुनारीले हालसम्म ८८३ मत प्राप्त गर्नुभएको छ । अझै ६ वडाको मतगणना हुन बाँकी छ ।
रम्भा गाउँपालिका–२ मा एमालेको प्यानल
यसैबीच, रामपुर, पाल्पाबाट प्राप्त समाचार अनुसार रम्भा गाउँपालिका–२ मा नेकपा ९एमाले०को प्यानल विजयी भएको छ । नेकपा एमालेका अध्यक्षका उम्मेदवार उमान सिं सारुले ८६७ मत ल्याई उहाँको पूरै प्यानल विजयी भएको छ । उहाँका प्रतिस्पर्धी नेपाली काँग्रेसका देवबहादुर कार्कीले ५७२ मत ल्याउनुभएको छ । अहिले वडा नं १ को मतगणना कार्य जारी रहेको छ । रासस

3330
Shares

ट्रेन्डिङ