सबैको समाचार
शनिबार, अशोज १०, २०७७
  • होमपेज
  • काभ्रेमा आज २४ जना कोरोना संक्रमित थपिए

काभ्रेमा आज २४ जना कोरोना संक्रमित थपिए

काभ्रेमा आज २४ जना कोरोना संक्रमित थपिए

काभ्रे, ३० भदौँः काभ्रेमा आज २४ जना कोरोना संक्रमित थपिएका छन् । थपिनेमा सबैभन्दा बढी धुलिखेल नगरपालिकामा १४ जना रहेका छन् । स्वास्थ्य कार्यालय काभ्रेका प्रमुख नरेन्द्र कुमा झाका अनुसार धुलिखेलमा ७ जना महिला र ७ जना पुरुष गरी १४ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ ।

पाँचखालमा ३ जना पुरुष र १ महिला, बनेपामा २ जना पुरुष र १ महिलामा कोरोना संक्रमण देखिएको छ । त्यस्तै पनौती नगरपालिकामा १ जना पुरुष, नमोबुद्धमा १ जना पुरुष र चौरीदेउराली गाउँपालिकामा १ महिलामा कोरोना पुष्टि भएको स्वास्थ्य कार्यालय काभ्रेले जनाएको छ ।

यो सँगै काभ्रेमा कोरोना संक्रमितको संखया ४१५ पुगेको छ । २८१ ज्ना निको भएका छन् । कोरोना संक्रमणबाट ३ जनाको मृत्यु भएको छ । अस्पतालका आइसोलेसनमा ८९ रहेका छन् भने ४२ जना होम आइसोलेसनमै रहेको स्वास्थ्य कार्यालय काभ्रेले जनाएको छ ।

तपाइको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *

हामी तपाईंको इमेल अरू कसैसँग साझा गर्दैनौं।

ट्रेन्डिङ

धेरै कमेन्ट गरिएका