सबैको समाचार
शुक्रबार, जेष्ठ २८, २०७८
  • होमपेज
  • काभ्रेको पाँचखालमा आगलागी, घर गोठ जलेर नष्ट

काभ्रेको पाँचखालमा आगलागी, घर गोठ जलेर नष्ट

काभ्रेको पाँचखालमा आगलागी, घर गोठ जलेर नष्ट

काभ्रे : काभ्रेको पाँचखाल नगर वडा नम्बर ७ शिखरपुरमा आग लागी हुँदा दिनेश काफ्लेको घर गोठ ज लेर पूर्ण रूपमा नष्ट भएको छ । वडाध्यक्ष पुष्कर ढकालका अनुसार बिहीबार साँझ भैँसीलाई कुँडो पकाउन बालिएको आको सल्किएर घर र गोठ ज लेका हुन् ।

आगलागीबाट मानवीय क्ष ति नभए पनि भैँसी, घर, गोठ र बाख्रा सहित गर्दा १५ लाख भन्दा बढीको नोक्सान भएको प्रारम्भिक अनुमान गरिएको छ । साँझ साढे ६ बजेतिर भैँसीलाई कुँडो दिएर गोठको धन्दा सकेपछि ढोका लगाएर आफु बस्ने घरमा आईपुगेको केहि घण्टा पछि मात्रै आगो लागेको काफ्लेले थाहा पाउनु भएको थियो ।

गोठको भुई तलबाट सल्केको आगो धुरीबाट निस्किएपछि मात्रै घरधनी काफ्ले र अन्य छिमेकीले थाहा पाएका थिए । लगत्तै सशस्त्र प्रहरी बल १५ नम्बर गण पाँचखाल, विरेन्द्र शान्ति तालिम केन्द्र पाँचखाल, जनप्रतिनिधि र स्थानीयको टोलीले करिब साढे दुई घण्टा पछि मात्रै आलो नियन्त्रण लिन सफल भएका थिए ।

आगो निभाउन मेयर महेश खरेल आफै दमकल लिएर शिखरपुर पुग्नुभएको थियो । त्यस्तै जय श्रीकृष्ण डेरीले आफ्नो ट्याङ्करमा पानी लगेर आगो निभाउन सहयोग गरेको वडाध्यक्ष ढकालले बढाउनु भयो । ‘हिजो पाँचखाल क्षेत्रमा पनि पानी परेका कारण थप अरू घरहरूमा आगो फैलन पाएन, सुख्खा भैदिएको भए धेरै नोक्सानी हुन्थ्यो, वडाध्यक्ष ढकालले भन्नुभयो ।’

 

तपाइको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *

हामी तपाईंको इमेल अरू कसैसँग साझा गर्दैनौं।

ट्रेन्डिङ

धेरै कमेन्ट गरिएका

error: Content is protected !!