सबैको समाचार
शुक्रबार, साउन २३, २०७७
  • होमपेज
  • झन् महँगो सुनचाँदीको मूल्य, आज कतिमा कारोबार हुँदैछ ?

झन् महँगो सुनचाँदीको मूल्य, आज कतिमा कारोबार हुँदैछ ?

झन् महँगो सुनचाँदीको मूल्य, आज कतिमा कारोबार हुँदैछ ?

काठमाडौं, साउन १३ : साताको पहिलो दिन आइतबार ५ सयले बढेको छापावाल सुन आज पनि सात सयले बढेको छ। हिजो १२ सयले बढेर ९७ हजार पाँच सयमा कारोबार भएको सुन आज बढेर ९८ हजार दुई सय पुगेको नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघले जनाएको छ।

लगातार उकालो लागेको सुन अन्तर्राष्ट्रिय बजारमा आज प्रति औंस १३ डलरले बढेको सुनचाँदी भाउ निर्धारण समितिका संयोजक तेजरत्न शाक्यले जानकारी दिए। एक औंसमा दुई तोला साढे ६६ लाल सुन हुन्छ। त्यस्तै आज तेजावी सुनको भाउ ९७ हजार ७ सय ६० रुपैयामा कारोबार भइरहेको छ भने चाँदीको भाउ प्रतितोला १२ सय ४५ पुगेको छ।

तपाइको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *

हामी तपाईंको इमेल अरू कसैसँग साझा गर्दैनौं।

ट्रेन्डिङ

धेरै कमेन्ट गरिएका